Nasz butik powstał z miłości do dzieci. Jesteśmy mamami, którym zawsze zależało na modnym i wygodnym ubraniu dzieci. Pierwotnie, tj. od stycznia 2012 roku oferta nasza zawierała wyłacznie produkty hiszpańskiej marki MAYORAL, z którą zetknęłyśmy się kilka lat wcześniej. Jej kolekcja nas zachwyciła, jednak w najbliższej okolicy brakowało szerszej oferty ubrań tej marki, stąd też pomysł na założenie własnego sklepu.

Butik proponuje swoim Klientom kompleksową oraz zróżnicowaną kolekcję, przedstawioną w przemyślany sposób, opartą o najnowsze trendy, i zawsze na czasie. Oferta Butiku CLARO skierowana jest przede wszystkim do dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych (Kolekcja Mini 2-9 lat) oraz do młodzieży szkolnej w przedziale wiekowym 10-16 lat, która w swych wyborach kieruje się aktualnymi trendami mody. Kolekcja Mayoral co sezon projektowana jest na bazie aktualnych, światowych trendów. Aktualnie wyprzedajemy kolekcj chłopięcą Nukutavake (przeznaczona jest dla chłopców między 10 a 16 rokiem życia) - w naszym sklepie można znaleźć wartościowe produkty w rewelacyjnie nieskiej cenie !!!!Oferta nasza uzupełniona jest o kolekcje dla młodszych dzieci, w 2 kategoriach wiekowych: Newborn 2-4, 4-6  i 6-9 misęcy  oraz  Baby 12-24 miesiące (inspirowane przez świeże, jasne kolory i delikatne tkaniny). Wszystkie kolekcje są komfortowe i wygodne w noszeniu, gwarantując swobodę ruchu.
Asortyment butiku CLARO jest dostosowywany do obecnie panujących warunków na ogólnoświatowym rynku mody. Poprzez bezpośredni kontakt z producentem uznawanej na świecie marki odzieżowej Mayoral, sklep zaopatrzony jest w najlepsze gatunkowo i jakościowo towary. Butik oferuje odzież uzupełnioną o oferowane przez Mayoral obuwie, rajstopy, skarpety, paski oraz czapki.

 

W tej chwili oferta naszego Butiku została poszerzona o ubrania w bardziej sportowym stylu niemieckiego producenta Killtec. Oferujemy między innymi techniczne wodoodporne i oddychające kurtki tej marki, bluzy polarowe oraz czapki.

Od sezonu wiosna-lato 2016 mamy przyjemność zaprezentowac także wyjątkowe, ekologiczne  ubrania najwyższej jakości marki Sanetta. Eat ants by Sanetta to niemiecka marka, zajmująca się produkcją odzieży dla dzieci i niemowląt - zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagających rodziców. Jest to jedna z gałęzi znanej na całym świecie marki Sanetta, która swoje początki miała już w 1957 roku. Dziś SANETTA jest liderem na rynku bielizny dziecięcej i jednym z najważniejszych producentów odzieży dziecięcej. Fabryki znajdują się w Grecji, Rumunii i Bułgarii. Dzięki temu Sanetta może zapewnić wysoką jakość i dbałość o szczegóły.

SANETTA jest firmą, która za naczelny cel swojej działalności postawiła zdrowie i wygodę dzieci, które ubiera.

Świadczą o tym liczne certyfikaty i najnowsze technologie stosowane do produkcji odzieży.

Made in Europe.

Więszkość naszych produktów jest wytwarzana w naszych fabrykach w Europie. Nasza bliskość fabryk, emocjonalna jak i geograficzna zapewniają najwyższą jakość

DWULETNIA GWARANCJA

Ubrania SANETTA nie kurczą się,nie blakną i nie niszczą się tak długo jak czyszcząc je trzymamy się instrukcji. Dlatego też SANETTA daje dwa lata gwarancji na materiał, wykończenie i rozmiar.

SUSZENIE W SUSZARCE

Aby umożliwić suszenie naszych ubrań w suszarkach, SANETTA opracowała technikę produkcji i wykończenia ubrań tak, aby były one odporne na zniszczenia powodowane przez suszenie ubrań w suszarkach. Podczas procesu uodparniania naszych materiałów na suszenie nie używamy chemikaliów. Tylko woda, para i temperatura.

TESTOWANE KLINICZNIE

Jako inicjator i współzałożyciel tego surowego przepisu (ceryfikatu), SANETTA jest bardzo dumna z faktu, że udało się wprowadzić odpowiednie standardy na własnej linii produkcyjnej. Jako część skomplikowanego i szczegółowego procesu, testuje materiały na obecność bio-kompatybilnośći używając technik takich jak symulacja komórek skóry.

ORGANICZNA PRZĘDZA

Nasza organiczna przędza jest dokładnie monitorowana wg. standardów GOTS (więcej o GOTS na www.globalstandard.org). Oznacza to,że nie zawiera pestycydów, insektycydów i jest nie tylko zdatna do użytku przez ludzi, ale także przyjazna środowisku.

OEKO-TEX STANDARD 100

Jeżeli wyrób został nagrodzony OEKO-TEX STANDARD 100, żadna z jego części (nić, farba czy guziki) nie są szkodliwe zdrowiu. Mówiąc krótko, idealne dla Twojego dziecka.

OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV

Aby chronić delikatną skórę dzieci przed promieniowaniem słonecznym, SANETTA oferuje ochronę przed promieniowaniem UV na poziomie 15+/50+ (zgodnie ze standardami Australijskimi/ Nowo-Zelandzkimi). Wszystko to bez użycia chemikaliów.

BEZ SZWÓW

Bez powykręcanych, irytujących i drapiącuch szwów. Dzięki specjalnym kołowrotkowym maszynom do szycia, dzieci mogą korzystać z “bez-szwowego” uczucia szczęścia.

 

Butik CLARO prezentuje bardzo szeroką gamę produktów firmy Mayoral. Zachęcamy do częstego odwiedzania sklepu, ponieważ ubrania w większości przypadków występują w pojedynczych rozmiarach.  Gwarantuje to, iż Twoje dziecko będzie ubrane niepowtarzalnie.

Zapraszamy wszystkich, dla których estetyczny, niepowtarzalny styl ubierania dzieci ma niebagatelne znaczenie!

Zapraszamy także do zakupów ONLINE!